Skip to main content

Pizzeria u Teściowej

By 25 maja 2018


Zapraszamy do spróbowania niepowtarzalnej pizzy! Ponad 30 pozycji – bogaty wybór smaków,idealnie dobrane kompozycje, 4 rozmiary pizzy: 30, 40, 50 i gigant 60 cm! Ponadto: dania obiadowe, dania barowe, fastfood oraz wyśmienite sałatki! Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu oraz promocjami! Każdy znajdzie coś dla siebie.

PIZZA – …na tym znamy się najlepiej!

A propos PIZZA – co to takiego? Wszyscy wiemy, ale czy tak naprawdę wiemy? Niby jest to zwykły placek –  w swej podstawowej wersji z wytrawnego ciasta drożdżowego (foccacia) na którym rozsmarowujemy sos pomidorowy i posypujemy go tartym serem mozarella, dodajemy ziół takich jak bazylia czy oregano i pieczemy w mocno rozgrzanym piecu… i tyle z teorii.

A co dzieje się w praktyce?
W praktyce każdy z nas kiedyś pewnie próbował zrobić doskonałe ciasto na pizzę, nawrzucać na nią co tylko przyjdzie nam do głowy, i wierzyć że będzie dobrze… niestety z reguły nie jest. Pizza to sztuka
– sztuka polegająca na idealnej kompozycji ciasta (tak, tak ciasto to tajemnica),z odpowiednio dobranym sosem pomidorowym – bo jak wiemy pomidor a pomidor to dwie zupełnie różne rzeczy, i z idealną kopozycją składników – składników świeżych, soczystych, pachnących i dobranych tak – byś mógł poczuć serce jakie wkładamy w nasza pizzę!
Sztuka którą w naszej pizzerii zgłębiamy od lat! Bo jak już mówiliśmy – PIZZA… na tym znamy się najlepiej! Zatem nie ma na co czekać – zapraszamy do próbowania tego co jest naszą pasją!

ul. Kobierzyńska 68a
tel: (12)346 18 66, 784-522-809
Mapa