Skip to main content

Bar wegetariański Green Way

By 25 maja 201820 września, 2020Bez kategorii

Green Way to największa polska firma gastronomiczna oferująca jedzenie wegetariańskie, jednocześnie jedna z większych placówek tego typu na świcie. Obecnie ma swoje oddziały w 10-ciu miastach w całej Polsce, także w Wiedniu i Oslo. Pierwszy bar został otwarty w Trójmieście. Ideą Green Way jest przede wszystkim serwowanie zdrowych posiłków. Dostaniemy tutaj zapiekankę makaronową, samosy, kotlety sojowe oraz kotlety z kapusty, naleśniki z owocami lub z warzywami, pakorę, koftę indyjską oraz wiele, wiele innych dań. W Krakowie wszystkie przysmaki do spróbowania
na Ulicy Mikołajskiej 14.

Kuchnia Green Way podąża wraz z rozwojem nauki o żywieniu człowieka, stąd:

 • Opiera się na produktach całościowych i w jak najmniejszym stopniu przetworzonych przemysłowo
 • Oferuje głównie produkty świeże
 • Unika szkodliwych technik obróbki termicznej żywności, głównie smażenia
 • Przygotowuje potrawy na zamówienie klienta w możliwie jak najkrótszym czasie przed ich podaniem

Green Way oferuje:

 • Śniadania
 • Obiady
 • Kolacje
 • Zupy
 • Sałatki
 • Desery
 • Napoje zimne
 • Napoje gorące
 • Dania dla cukrzyków oraz dania bezglutenowe.

Mapa

Wyświetl większą mapę