Pizzeria Parmezan – pizzerie Krowodrza

Nasze doświadczenie to połączenie kulinarnych doskonałości, profesjonalnej obsługi oraz rodzinnej i relaksującej atmosfery. Tutaj każdy gość może cieszyć się dowolną okazją, a my dołożymy wszelkich starań aby dla wszystkich były to niezapomniane chwile.
Parmezan to miejsce gdzie można odnaleźć niepowtarzalny klimat słonecznych Włoch. Przytulnym wnętrzom ciepła nadają zarówno ręcznie malowane toskańskie pejzaże, jak i drewniane elementy wykończeniowe. Jest też stylowy kominek, którego żar daje poczucie domowego ogniska, nawet w czasie największych mrozów.
Przewidzieliśmy dla Państwa liczne udogodnienia, takie jak: krzesełka dla najmłodszych, specjalne menu dziecięce, kącik zabaw dla maluchów oraz sieć bezprzewodową w lokalu. Polecamy specjały naszej kuchni, zaś jeśli macie Państwo szczególne życzenia i potrzeby zorganizowania cateringu lub imprezy w naszej restauracji (urodzinowej, firmowej, chrzcin, komunii itp.) – razem znajdziemy menu i rozwiązania, które te potrzeby zaspokoją.
Dysponujemy parkingiem oraz nowo powstałą własną salą szkoleniową, zaś niewielka odległość od ścisłego centrum miasta (do Rynku Głównego – 20 minut spacerem)
– pizza
– dania obiadowe
– dania wegetariańskie