Laser Arena

Lokalizacja: Hotel Forum, ul. Konopnickiej 28

Laser Arena to pierwsze miejsce w Krakowie, w którym można zagrać w laserowy paintball. Idea ta została przeniesiona na nasz rodzimy grunt prosto ze Stanów Zjednoczonych i zabawia mieszkańców Krakowa nieprzerwanie już od 3 lat. W podziemiach Hotelu Forum, wśród labiryntów industrialnych korytarzy można przenieść się w świat, jaki do tej pory znaliśmy tylko z gier komputerowych i wczuć się w niepowtarzalny klimat laserowej wojny. Nastrój plątaniny ciemnych korytarzy budują: laboratoria, skrzynie, beczki, system efektów dźwiękowych oraz światła efektowe – stroboskopy, koguty czy lampy UV. Fantastyczna alternatywa dla wielbicieli klasycznego paintballu. Bez siniaków, bez plam po farbie, zawsze i w każdą pogodę. „Strzał” z karabinu to bezpieczna wiązka podczerwieni, która w przypadku trafienia jest rejestrowana przez czujniki na kamizelkach przeciwników. Niestety jest to dość kosztowana rozrywka. Za 15 minut zabawy w godzinach wieczornych zapłacimy aż 20 złotych, warto więc do Hotelu Forum wybrać się z większą grupą znajomych i skorzystać z karnetów grupowych. Oprócz wspomnianego ułatwienia firma proponuje organizację urodzin dla dzieci, imprez firmowych oraz wieczorów kawalerskich. Dla grup zorganizowanych catering zapewnia pizzeria „U Teściowej” z gratisowym dowozem. Laser Arena zaprasza do zabawy codziennie w godzinach od 12:00 do 24:00, z sześciogodzinną przerwą miedzy 16:00 a 22:00. W godzinach wieczornych oraz w weekendy konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

Oferta:
• Organizacja imprez grupowych
• Szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i obsługi sprzętu
• Trzy tryby gry
• Catering wliczony w cenę imprezy grupowej
• Zniżki dla studentów
• Możliwość rezerwacji on-line