Skip to main content

Kinokawiarnia Kika

By 25 maja 201820 września, 2020Bez kategorii

Kino kawiarnia Kika działa od lutego 2012 roku. Pomimo, że jest jednym z najmłodszych kin studyjnych w Krakowie (jak dotąd pierwszym tego typu na Podgórzu) już zyskało grono wielbicieli. Czym przyciąga widzów? Interesującym, niebanalnym repertuarem, spotkaniami autorskimi, dyskusyjnym klubem filmowym, warsztatami dla dzieci, spotkaniami dla seniorów. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od wieku.

Nowatorskie wnętrze kawiarni urządzone zostało w modernistycznym stylu. Wchodząc do kawiarni po prawej stronie znajdziemy kameralną salą kinową z 41 komfortowymi fotelami. Trochę schowaną, trochę na uboczu, gdyż najważniejsze jest miejsce, w którym widzowie po obejrzeniu seansu mogą usiąść w grupkach i podyskutować przy dobrej kawie lub herbacie. Można też udać się do letniego ogródka w podwórku.

Ceny biletów:

poniedziałek – piątek:
12 zł – normalne
10 zł – ulgowe

sobota – niedziela:
14 zł – normalne
12 zł – ulgowe
10 zł – seniorzy
Aktualny repertuar dostępny na stronie

W ofercie kinokawiarni znajduje się także oferta urodzinowa – lokal organizuje imprezy urodzinowe dla grupy 10 – 20 osób w wieku 4-10 lat. Koszt 30 zł od osoby + wynagrodzenie animatora (70 zł za godzinę).

Kinokawiarnia Kika oferuje usługi w zakresie:
organizacji seansów filmowych
organizacji cyklicznych spotkań tematycznych
organizacji urodzin
serwowania napojów ciepłych i zimnych (5- 9 zł)
serwowanie deserów

Galeria dostępna na stronie

Ul.Ignacego Krasickiego 18, 30-503 Kraków
Tel: 12 296 41 52
E-mail: kino@kinokika.pl
Godziny otwarcia:
Pon. – nd. 10 – 22

Mapa