Skip to main content

Daily Sushi

By 25 maja 201820 września, 2020Bez kategorii

Sushi na wynos, szybko, niedrogo i profesjonalnie. Doskonała alternatywa dla niezdrowych i kalorycznych fast-foodów, królujących w codziennej diecie zapracowanych i wiecznie spieszących się ludzi. Daily Sushi proponuje zdrowe dania kuchni azjatyckiej, złożone głównie ze świeżych ryb i warzyw. Nie jest to typowa restauracja, ale punkt gastronomiczny, którego stoiska usytuowane są w dużych centrach handlowych. Oszczędzamy więc mnóstwo cennego czasu, wybierając swój posiłek z pośród gotowych zestawów. Istnieje także możliwość wcześniejszego zamówienia i ekspresowego odbioru przygotowanego dla nas sushi w drodze z pracy czy uczelni. Do wyboru mamy kilka stałych zestawów z menu: Krab&Sezam, Hot&Grilled, Japoński Przysmak oraz Duże Sushi – idealne dla par lub zagorzałych miłośników azjatyckich smaków. W każdym zestawie znajdziemy dodatkowo porcję wasabi, marynowany imbir oraz saszetkę z sosem sojowym. Ciekawą propozycją jest Sushi Wrap – zdrowy odpowiednik pszennych tortilli, składający się z ryżu, łososia
i świeżych warzyw, zawiniętych w płaty nori. Ceny zdecydowanie nie są wygórowane i z pewnością nie uderzą boleśnie po studenckiej kieszeni. Dodatkowo firma posiada w swojej ofercie propozycje obsługi imprez w formie cateringu (3 warianty menu do wyboru) oraz kursy robienia sushi dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w „kręceniu”
maki i „klepaniu” nigiri. W najbliższym czasie pojawić ma się również możliwość dowozu wybranych zestawów do klienta. Krakowskie lokalizacje stoisk Daily Sushi to: Centrum Handlowe Zakopianka oraz Centrum Handlowe Krokus.

Oferta firmy:
• Gotowe zestawy sushi
• Możliwość wcześniejszego zamówienia
• Catering
• Kursy sushi

Lokalizacja: Centrum Handlowe Zakopianka ul. Zakopiańska 62
Centrum Handlowe Krokus al. T. Bora – Komorowskiego 37

Kontakt:
790-690-455 (Zakopianka)
533-261-254 (Krokus)
catering@dailysushi.pl

Mapa

Wyświetl większą mapę