Skip to main content

Centrum Handlowe Plaza

By 25 maja 201820 września, 2020Bez kategorii

Krakowskie Centrum Handlowo-Rozrywkowe Kraków Plaza zostało otwarte w 2001 roku i stanowi swoiste połączenie galerii mody z nowoczesnym centrum rozrywki. Położone jest w dzielnicy Grzegórzki, w obszarze Dąbie, przy al. Pokoju. Na parterze centrum usytuowane są dwa wielkie markety spożywcze – Carrefour oraz gratka dla wielbicieli zdrowej żywności
bez chemicznych ulepszaczy – Organic Market. Ponadto na terenie centrum działa ponad 100 butików odzieżowych, sklepów i punktów usługowych. Plaza to również zabawa i rozrywka. Można się tu fantastycznie bawić przy kręglach, bilardzie lub na lekcjach salsy w Fantasy Parku. Natomiast dla każdego kto lubi kino i tę formę spędzania wolnego czasu, centrum dysponuje aż dwoma tego typu przybytkami: Ciemna City i IMAX. Dla ułatwienia korzystania z centrum i codziennych zakupów klienci maja do dyspozycji punkt sanitarny, pokój dla matek z dziećmi oraz liczne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Dużym atutem galerii jest świetna lokalizacja i łatwy dojazd, zarówno komunikacją miejską(specjalnie wybudowany przystanek tramwajowy „Kraków Plaza”, usytuowanym przed głównym wejściem do kompleksu), jak i własnym samochodem. Klienci zmotoryzowani maja do dyspozycji podziemny parking (do środka kompleksu prowadzi stąd winda oraz ruchome schody), dodatkowo dostępny jest także parking zewnętrzny. Centrum zapewnia miejsca dla
około 1500 samochodów, na czas zakupów, pozostających pod czujnym okiem ochrony.

Lokalizacja: Aleja Pokoju 44
Kontakt: 48 12 684 16 00
krakowplaza@segece.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota 10:00 – 21:00
Niedziela 10:00 – 20:00

Mapa