Skip to main content

Centrum Handlowe M1

By 25 maja 201820 września, 2020Bez kategorii

M1 to duże, parterowe centrum handlowe zlokalizowane w dzielnicy Czyżyny, bezpośrednio przy al. Pokoju. Zostało otwarte w październiku 2001 roku. Główną lokomotywę zakupową galerii stanowią trzy ogniwa: hipermarket REAL, raj dla majsterkowiczów – PRAKTIKER oraz sklep AGD I RTV – MEDIA MARKT. Ponadto na terenie centrum znajdują się 143 sklepy, w tym liczne butiki z odzieżą damską i męską, punkty usługowe oraz restauracje. Dobra lokalizacja i wygodny dojazd z bliskością przystanków tramwajowych i autobusowych sprawiają, że M1 jest miejscem chętnie odwiedzanym przez całe rodziny. Dużym udogodnieniem dla klientów korzystających z usług galerii wraz ze swoimi pociechami jest Kraina Dzieci, która zapewnia bezpłatną opiekę nad dziećmi w wieku od 3 do 8 lat, oferując dodatkowo bezpłatne zajęcia z j. angielskiego (odbywają się we wtorki od godz. 16:00 do 17:00 i czwartki od godz. 16:30 do 17:30). Z innych ciekawych usług oferowanych przez centrum warto wymienić pocztę, pralnię oraz punkt recyklingu. Ponadto na terenie galerii znajdują się liczne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych łącznie z przystosowanym do ich potrzeb wejściem. Ogromny parking dysponuje wyznaczonymi miejscami dla matek z dziećmi oraz rowerzystów, a od wiosny do jesieni dla wszystkich miłośników wyścigów uruchamiany jest na w jego obrębie tor gokartowy.

Godziny otwarcia:
poniedziałek-sobota 9:00 – 21:00
niedziela 10:00 – 20:00

Lokalizacja: al. Pokoju 67
Kontakt: tel./fax: (0-12) 299-27-53

Mapa

Wyświetl większą mapę