Skip to main content

Centrum Handlowe Krokus

By 25 maja 201820 września, 2020Bez kategorii

Centrum Handlowe Krokus powstało w sercu dzielnicy Prądnik Czerwony i zostało udostępnione dla klientów w październiku 1997 roku. Jest to niewielka galeria lokalna, której główny trzon stanowi hipermarket REAL. Jej największymi atutami jest łatwy dojazd, wygodny i przestronny parking ( otwarty i kryty – łącznie 1224 miejsca parkingowe) oraz mocno usługowy charakter. Całkowita powierzchnia centrum wynosi ponad 30 000 m2, z czego najwięcej (obok reala), zajmuje drogeria Rossmann oraz sklep RTV EURO AGD. Ponadto w centrum swoje usługi świadczy 53 butiki, restauracje oraz stoiska usługowe. Galeria Krokus jest przyjaznym miejscem zarówno dla matek z małymi dzieci jak i osób niepełnosprawnych. W budynku znajdują się odremontowane i specjalnie do tego celu przeznaczone pomieszczenia, w których rodzic w spokoju i z dala od zgiełku może nakarmić lub przewinąć swoją pociechę. W trosce o komfort klientów niepełnosprawnych galeria
posiada na wyposażeniu specjalny wózek, który ułatwia poruszanie się po centrum w czasie zakupów. Swobodę zapewniają także odpowiednio przystosowane toalety, wyznaczone miejsca parkingowe oraz podjazdy. W bezpośrednim sąsiedztwie centrum znajdują się jedne z największych atrakcji w Krakowie, dostarczające rozrywki zarówno młodszym jak i starszym: Multikino oraz Park Wodny. Dołączając do tego bliskość restauracji McDonalds, otrzymujemy ciekawe miejsce, w którym nie tylko lokalni mieszkańcy, mają szanse połączyć sobotnie zakupy z ciekawą rozrywką.

Lokalizacja: al. gen. Bora-Komorowskiego 37
Kontakt:
tel: 12 413 33 90

Godziny otwarcia:
Galeria handlowa
Pon. – Sob.
9:00 – 21:00
Niedz.
9:00 – 19:00

Hipermarket Real
Pon. – Sob.
8:00 – 22:00
Niedz.
9:00 – 21:00

Mapa