Skip to main content

Asia to Go

By 25 maja 201820 września, 2020Bez kategorii

Kolejna alternatywa dla miłośników azjatyckich smaków – chiński fast-food. Asia to Go to sieć lokali spełniająca nasz zaściankowy „amerykański sen” o chińszczyźnie sprzedawanej na wynos. Kto z nas, oglądając kolejny film, nie miał ochoty, w ślad za bohaterami, zagłębić widelca w białym tekturowym pudełku? Teraz jest to możliwe. Miła odmiana po
wszechobecnych orientalnych barach, gdzie smak potraw, w przeciwieństwie do ich ceny, niczym już nie zaskakuje. Właściciele sieci, obiecują nam zdrowe posiłki, przygotowywane codziennie, tylko ze świeżych produktów. Asia to Go proponuje proste, niedrogie menu z kilkoma ciekawymi propozycjami. Sztandarową ofertę, stanowi kurczak z warzywami
w dwóch wariantach – smażony z ryżem lub makaronem, dostępny w trzech wielkościach. Oprócz tego możemy spróbować smażonych pierożków z owocami morza, krewetek w cieście oraz sajgonek. Ciekawą propozycją jest również orientalny wrap – kurczak z warzywami, zawinięty w pszenną tortille. Warto spróbować także sosu orzechowego i świeżych chipsów krabowych. Za dania z menu zapłacimy średnio od 6 do 15 złotych, w zależności od wielkości porcji. Przyjemność raczenia się egzotycznymi napojami wyniesie nas jednak dużo drożej. Półlitrowa butelka japońskiej herbaty, słodzonej miodem, bez konserwantów i barwników to wydatek rzędu 12 złotych. Asia to Go dysponuje w Krakowie czterema lokalami, rozsianymi po bliskiej okolicy Starego Rynku. Zapraszają gości codziennie od rana do późnych godzin wieczornych.

Oferta lokalu:
• Chińszczyzna na wynos
• Ekspresowa obsługa
• Niskie ceny

Lokalizacja: ul. Szewska 27
ul. Grodzka 28
ul. św. Tomasza 19
ul. Estery 12

Kontakt:biuro@asiatogo.pl
Mapa