Lincoln – Szkoła Języków Obcych

Szkoła Języków Obych Lincoln świadczy usługi: naucznie języków obcych, przygotowywanie do egzaminów, konsultacje, lekcje, kursy.

Szkoła Języków Obcych Linkoln działa w Krakowie od 2002 roku. W ofercie dostępne są kursy zarówno dla młodzieży oraz dorosłych jak również dla firm i instytucji. W celu poprawy jakości nauczania prowadzone są indywidualne monitoringi postepów w nauce kursantów. Ponadto można skorzystać z bezpłatnych konsultacji w placówce szkoły lub drogą mailową.

Najbardziej satysfakcjonujące jest dla nas zadowolenie oraz uznanie naszych Klientów, którzy kontynuują naukę języków na kolejnych poziomach zaawansowania, a co najważniejsze polecają innym nasze usługi.Opinię o wysokiej jakości w nauczaniu potwierdzają przeprowadzane od początku działalności liczne ankiety, w których zarówno kompleksowa obsługa Klienta jak i poziom nauczania, kwalifikacje oraz predyspozycje lektorów oceniane są na bardzo wysokim poziomie.

Naszym największym i najsilniejszym atutem jest nasz personel, starannie dobrany, zawsze kompletny i miły. Nasza kadra lektorska to wysoko wykwalifikowani specjaliści, z wykształceniem filologicznym, z odpowiednim przygotowaniem i predyspozycjami do nauczania języków obcych. To właśnie ich wiedza teoretyczna, specjalizacje oraz doświadczenie wyróżniają naszą Szkołę.

Stworzyliśmy kompletną ofertę nauki języków obcych, oferując różnorodne kursy z zakresu języka ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania, jak również języka specjalistycznego w biznesie.Dbając o skuteczną i atrakcyjną naukę proponujemy dodatkowe, bezpłatne pakiety zajęć, możliwość korzystania z biblioteki (książki i filmy w oryginalnej wersji językowej) oraz tematyczne materiały dodatkowe przygotowywane przez lektorów. Prowadząc zajęcia bazujemy na podręcznikach najbardziej uznanych w szkolnictwie wydawnictw.

Biorąc pełną odpowiedzialność za przygotowanie naszych Kursantów do uzyskania certyfikatów potwierdzających poziom kompetencji językowych, Szkoła Lincoln w ramach Gwarancji Lincoln’s Quality Teaching zwraca pełen koszt egzaminu w przypadku jego nie zdania.

Od 2010 roku szkoła Licoln jest Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge ESOL w Krakowie. Przeprowadzamy egzaminy na poziomie FCE, CAE, CPE, a także KET, PET, YLE, BEC, ILEC, ICFE. Szczegóły dotyczące centrum dostępne są na stronie www.centrum.lincoln.edu.pl.

Wszystkie kursy prowadzone przez Szkołę Języków Obcych „Lincoln” są w pełni zgodne z wytycznymi poziomów Rady Europy (Common European Framework of Reference for Languages).

OFERTA KURSÓW:

• Język angielski
  • Język włoski
  • Język francuski
  • Język niemiecki
  • Język hiszpański

Szkoła Języków Obcych Lincoln w ramach każdego z kursów oferuje cztery programy nauczania:

• Program Standardowy
  • Program Egzaminacyjny
  • Program Matura
  • Program Konwersacje

Dodatkowo w ofercie kursów z języka angielskiego dostępny jest Program Business English.

PROGRAM STANDARDOWY

Program ten ma na celu rozwijanie wszystkich aspektów języka. Obejmuje on naukę gramatyki, poszerzanie zasobu słownictwa, pisanie tekstów, rozumienie ze słuchu, konwersacje.

PROGRAM EGZAMNIACYJNY

Kursy w ramch programu egzaminacyjnego cieszą się największą popularnością, ponieważ uczą i rozwijają wszystkie umiejętności językowe, ze szczególnym rozwinięciem umiejętności mówienia. Przygotowane zostały z myślą o osobach, które zamierzają zdobyć certyfikat potwierdzający stopień znajomości języka.

PROGRAM MATURA

Program z zakresu języka ogólnego przygotowujący do zdania egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym, mający na celu zapoznanie się ze strukturą egzaminu, typami pytać oraz wymaganiami programowymi. Kurs rozwija wszystkie aspekty językowe, pomaga skutecznie opanować zakres struktur gramatycznych, pisanie tekstu, rozumienie ze słuchu, poszerza zasób słownictwa oraz rozwija umiejętność swobodnego porozumiewania się w różnorodnych sytuacjach życia codziennego. W trakcie trwania kursu przeprowadzamy egzamin próbny, podczas którego nasi maturzyści mogą sprawdzić swoje umiejętności i zapoznać się dokładnie z forma i przebiegiem egzaminu właściwego.

PROGRAM KONWERSACJE

W ramach programu konwersacje zajęcia prowadzone są na poziomach od średniozaawansowanego do zaawansowanego. Zakres obejmuje materiał ogólny. Szczególny nacisk położony jest na rozwój swobodnej wypowiedzi kursanta.

PROGRAM BUSINESS ENGLISH

Program ten ma na celu przybliżenie zagadnień dotyczących komunikacji w dziedzinach biznesowych, takich jak: Management, Finance, Sales and Marketing, Human Resources, International Trade. Głównym celem programu jest rozwijanie umiejętności komunikacji biznesowej z zakresu Telephoning, Presentations, Job Interview, Discussions and Meetings, Negotiating, Business Corespondence.

Ul. Karmelicka 29/4, 31-131 Kraków
Tel: 12 631-50-60, 631-50-61